Wiosna w stolicy – Wenusjanki.

W poniedziałkowy wieczór w Sofitelu znów powiało kobiecością. Tuż po weekendzie majowym w doborowym towarzystwie Wenusjanki spotkały się jak zwykle by wzajemnie się inspirować, motywować i poznawać. Maj to dla Wenusjanek szczególny miesiąc. Właśnie minęły dwa lata odkąd konferencje pojawiły się w pięciu miastach w Polsce i podbiły serca mieszkanek Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Kielc i Trójmiasta. Czternasta edycja w stolicy, przyciągnęła wiele nowych kobiet zainteresowanych inicjatywą, szeroką paletą przygotowanych atrakcji oraz wspaniałymi gośćmi.

Garderoba biznesowa

Spotkanie rozpoczęło się od networkingu, który jest najlepszą formą nawiązania nowych znajomości i utrwalenia wcześniej zdobytych kontaktów. Oficjalną część konferencji rozpoczęła rozmowa z Agnieszką Jelonkiewicz, ekspertką kreowania wizerunku publicznego, profesjonalnej autoprezentacji, trenerką i historykiem sztuki. Jest ona właścicielką Akademii Stylu Agnieszki Jelonkiewicz, a także jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Podczas rozmowy zdradziła jak zmienić garderobę na bardziej biznesową oraz podpowiedziała jakie dodatki pomagają w kreowaniu wizerunku.

Strategia marki

Kolejnym gościem spotkania był Roman Łoziński zawodowo związany z reklamą. Dyrektor strategii Ars Thanea oraz wykładowca podyplomowych studiów „Psychologia Reklamy” na Uniwersytecie Warszawskim, Szkoły Strategii Marki oraz Szkoły Marketingu Interaktywnego przy Stowarzyszeniu Agencji Reklamowych.Podczas konferencji podzielił się swoją wiedzą na temat reklamy oraz strategii w reklamie, a także opowiedział o tym, co jest ważne przy tworzeniu dużych projektów marketingowych.

Mezo

Swoją obecnością zaszczycił nas gość specjalny wydarzenia – Mezo, czyli Jacek Mejer, od ponad dekady jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. To do niego należą takie hity jak: „Sacrum”, „Ważne”, „Kryzys po robocie”, „Wstawaj żeby nie było”, „Aniele” czy „Mezokracja”. To zdobywca wielu prestiżowych nagród w tym Srebrnej Premiery na festiwalu w Opolu, Superjedynki, VivaComet czy wielokrotnie Eska Music Awards. W 2012 roku wziął udział w telewizyjnym show „Bitwa na głosy” i doprowadził swój zespół MezoTeam do 3 miejsca. Mezo opowiedział o swojej karierze, jej początkach i planach na następne lata, udowadniając przy tym, że raper może być wesoły i nieść za sobą pozytywny przekaz. W czasie rozmowy zdradził także czym jest dla niego sport i w jaki sposób zaraża pasją swoich bliskich.

Francuskie piosenki

Miłą niespodzianką wieczoru okazał się występ Anny Hameli, wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów, która śpiewa głównie w języku francuskim. Jej piosenki pomagają otworzyć się na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili “zwykłego” dnia.
Konferencji organizowanej przez firmę Com Creation jak zwykle towarzyszyła przyjemna atmosfera relaksu i wieczornego wytchnienia po ciężkim dniu w pracy. Nie zabrakło też konkursu z wieloma nagrodami oraz rozmów przy kawie z możliwością nawiązania kolejnych nowych znajomości.

Jest to relacja z wydarzenia napisana przez Kobiece Pasje

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *