Każdy z nas ma inną sylwetkę i do każdej sylwetki pasuje inny kolor i fason ubioru.

Barwy Twojej cery, włosów i tęczówek oczu są niepowtarzalne tak samo, jak odciski palców. Od nich uzależniony jest Twój typ kolorystyczny oraz osobista paleta barw.

Indywidualne konsultacje najczęściej rozpoczyna analiza kolorystyczna. Kolory, które masz na sobie naprawdę mają ogromny wpływ na to jak wyglądasz! Właściwie dobrane i zestawione rozświetlą Twą twarz, podkreślą piękny kolor oczu, zmniejszą zmarszczki, dodadzą radości i promienności. To naprawdę działa.

  • Odkryj swoje kolory, by pięknie się wyróżniać.
  • Stwórz swój niepowtarzalny styl.
  • Poczuj się dobrze w swojej skórze.
  • Bądź pewną siebie i atrakcyjną kobietą.
  • Uciesz się po spojrzeniu w lustro.
  • Zauważ – dobry wygląd daje świetne samopoczucie.

Kolorystyka Twoich ubrań i dodatków powinna być tak dobrana, by podkreślać Twoje naturalne piękno. Wydobywać Twoje naturalne piękno, a nie „konkurować” z nim. Zauważ, że gdy kolor ubrania jest zbyt intensywny, zbyt jasny, zbyt „ciepły” lub zbyt „zimny” – dla Twojej urody – będziesz wyglądać niekorzystnie. Mimo starań, mimo dużej ilości rzeczy w szafie.

Warto wiedzieć, które kolory są dla Ciebie odpowiednie i pozbyć się kłopotu niekorzystnie dobranej i źle kolorystycznie zestawionej garderoby. Od czego możesz zacząć?

Indywidualna analiza kolorystyczna, nauka makijażu

Indywidualne konsultacje są dla Ciebie, jeśli lubisz zdobywać wiedzę samodzielnie, bez uczestniczenia w warsztacie. Proponuję skorzystać najpierw z indywidualnej analizy kolorystycznej. Poznasz swój typ kolorystyczny, właściwe kolory ubrań i dodatków oraz odpowiednie kolory farb do włosów. Analizę kolorystyczną możesz połączyć z nauką makijażu.

Indywidualna stylizacja sylwetki, przegląd szafy, wspólne zakupy

Kolejnym krokiem może być indywidualna stylizacja sylwetki. Określisz swój typ figury, poznasz swoje fasony ubrań. Nauczysz się których fasonów unikać. Dobierzesz dla siebie dodatki. Stylizację sylwetki możesz połączyć z przeglądem szafy w domu, stworzeniem gotowych zestawów ubrań i zrobieniem listy rzeczy, których Ci brak. Możesz się też zdecydować na wspólne zakupy, które zaoszczędzą Twój czas i dadzą Ci pewność właściwie wybranych ubrań.

Terminy indywidualnych konsultacji

Osoby zainteresowane konsultacjami proszę o kontakt