Męska moda na wiosnę 2018

Męska moda na wiosnę 2018. Czy mężczyzna musi ślepo podążać za modą? Niekoniecznie. Są panowie, którzy lubią modowe nowinki wprowadzać do swojej garderoby, a są i tacy mężczyźni, którzy podchodzą do mody z dystansem i rezerwą. Oba podejścia do mody są prawidłowe. Mężczyzna, który stawia na swoje zainteresowania – niezależnie od zawirowań mody – może wybrać styl współczesnego wojownika

Współczesny wojownik – męska moda na wiosnę 2018męska moda na wiosnę 2018

Ten styl jest idealny dla mężczyzn zafascynowanych historią i etosem wojownika. Pasują do niego ubrania w kolorze brązu, zgaszonej zieleni i miedzi. Taka paleta barw – jakby inspirowana wypłowiałymi kolorami polaroidowych zdjęć, bądź barwami ziemi. Do tego stylu pasują wyraźne faktury materiałów, kurtki i spodnie z dużą ilością kieszeni. Charakterystyczne są metaliczne nadruki na tkaninach, skórzane i metalowe wstawki w ubraniach. Współczesny wojownik chętnie założy przetarte dżinsy lub bojówki oraz ciężkie buty w stylu butów wojskowych lub motocyklowych. Taki mężczyzna z pewnością lubi podróże, odzwierciedlać to będą etniczne wzory na koszulkach, bluzach, plecakach.

Przepis na męski strój w stylu współczesnego wojownika:
  • podkoszulek z etnicznymi nadrukami, sprana dżinsowa koszula, piaskowe dżinsy lub bojówki, przetarta skórzana kurtka z dużą ilości kieszeni, ciężkie „motocyklowe” buty.
Styl marynarski – męska moda na wiosnę 2018męska moda na wiosnę 2018

Panowie kochający sporty wodne mogą na wiosnę skomponować garderobę w stylu marynarskim. To na pewno przybliży ukochane lato :). Styl marynarski od razu kojarzy się z poziomymi, szerokimi pasami na bluzach, swetrach, kurtkach, czapkach, torbach. Do tego pasują ciemne granatowe dżinsy, granatowe marynarki i swetry. Poza ciemnymi odcieniami granatu, można sięgnąć po kolor jasno błękitny – w kurtkach, podkoszulkach i marmurkowych dżinsach. Kapitalnie styl marynarski tworzą dwurzędowe zapięcia w kurtkach, marynarkach i swetrach. Idealnie, gdy zapięcia będą z metalowych guzików (gdy tak nie jest, zawsze można je wymienić). Do stylu marynarskiego pasują także poziome paski na kołnierzyku koszul, mankietach kurtki lub swetra – nawet jeśli całość jest gładka.

Najprostszy przepis na styl marynarski
  • zapewni połączenie bieli z granatem oraz marynistyczne rysunki na t-shirtach i koszulach
  • lub tak: biały podkoszulek, granatowe dżinsy, zapinany sweter w poziome biało-granatowe pasy, bluza dresowa, trampki

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *