Profesjonalna autoprezentacja

Bardzo dziękuję za wszystkie informacje przekazane na szkoleniu. Dzięki nim poznałam swoje atuty, i wiem w czym jest mi do twarzy. Co zresztą zauważono już pierwszego dnia po powrocie do pracy – po prostu czuję się pewniej.
Dominika Hejzner, Mercedes Benz


Warsztaty Stylu

Bardzo dziękuję za analizę kolorystyczną. Nigdy nie myślałam o mnie w kategoriach koloru. Jest to dla mnie ciekawym doświadczeniem. Do tej pory dużo rzeczy robiłam intuicyjnie.
Po ostatnim weekendzie będę bardziej świadoma tego co robię i błędów będzie mniej. Bardzo mi się podobała atmosfera naszego spotkania. Dziewczyny były sympatyczne, serdeczne i szczere. Lubię mocne kolory i cieszy mnie to, że będę mogła je nosić całe życie. W pracy zakładam biały strój służbowy i cały tydzień chodzę w spodniach. Na imieniny, na tańce do teatru itd. lubię założyć spódnicę i szpilki. Wtedy się czuję kobietą.
Masz bardzo fajną pracę. Sprawiasz, że ludzie czują się dobrze. Chcę namówić koleżanki na udział  w spotkaniu z Tobą. Niech zrobią sobie tą przyjemność.
Andrea, 52 lata


Warsztaty Stylu

Bardzo dziękuję, że nas przeobrażasz, wydobywasz z nas to, co piękne i tworzysz nową jakość naszego życia.
Oto fragment maila, którego napisałam do pozostałych uczestniczek, po naszym sobotnim warsztacie, na dowód, jak nowa wiedza zmienia moje życie:
„już w niedzielę zauważyłam, że czuje się bardziej pewna siebie, co zapewne wynikało z faktu, że w pełni świadomie wybrałam kształt, długość i kolor ubrań. Poniedziałkowy ranek przywitał mnie też miłą zmianą w podejściu do zasobów mojej szafy, a zwłaszcza szybkością w podjęciu decyzji, co ubrać dziś na siebie;) Ponieważ jestem typem „sowy” ranki są nie najlepszym momentem na podejmowanie jakichkolwiek decyzji, a tu proszę taka zmiana na plus! Poza tym, wyobrażam sobie już teraz, jaka to będzie przyjemność pójścia na zakupy – dokonywanie wyborów przyjdzie teraz szybciej, lepiej i może bez niemiłych niespodzianek po powrocie do domu”
Jeszcze raz dziękuję, że jesteś naszym przewodnikiem do świata kolorów i mody. Agnieszka Bielecka


Warsztaty Stylu

Dziękuję bardzo za kurs, za uwagi (zwłaszcza te krytyczne – bardzo ciepło przekazane :-)) i wskazówki. Na pewno będę polecała dalej…
Kasia Miros


Warsztaty Stylu

Agnieszko, otrzymałam wynik analizy kolorystycznej. Bardzo za nią dziękuję. Cały poniedziałek zestawiałam i przymierzałam swoje ciuchy. Wyszło mi kilka przepięknych stylizacji! Nie sądziłam wcześniej, że tak można je zestawić więc leżały w szafie, a ja jęczałam, że nie mam w czym chodzić.

Dzięki Twoim warsztatom mam „nową szafę” bez konieczności kupowania nowych ubrań – bardzo mnie to cieszy i bardzo Ci za to dziękuję. Zainwestuję tylko w duuuużą ilość dodatków 🙂
Izabela Gancarz


konsultacje wizerunkowe

Pani Agnieszko dziękuje za pomoc. Potwierdzam,  że żona jest zadowolona – więc i Mikołaj cieszy się, że prezent gwiazdkowy był udany.

Mnie również żona w nowej odsłonie się spodobała. Mam nadzieje, że od dziś robienie makijażu będzie sprawiało żonie przyjemność – na co liczę – i że trochę poeksperymentuje w tym temacie 🙂

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Andrzej R.


Ostatnie publikacje

moda męska na wiosnę 2018

Męska moda na wiosnę 2018

Męska moda na wiosnę 2018. Czy mężczyzna musi ślepo podążać za modą? Niekoniecznie. Są panowie, którzy lubią modowe nowinki wprowadzać do swojej garderoby, a...
trendy na wiosnę 2018

Trendy na wiosnę 2018

Pogotowie wizerunkowe

kreowanie wizerunku Polek

Kreowanie wizerunku Polek