DK Uśmiech Filia Bronisze

  0
  40
  warsztaty stylu DK Uśmiech

  warsztaty stylu DK UśmiechW dniu 12 marca 2017 w DK Uśmiech Filia Bronisze z okazji Dnia Kobiet odbyło się „Spotkanie z modą i dobrym stylem”, które poprowadziła Pani Agnieszka Jelonkiewicz. 

  Pani Agnieszka w ciekawy sposób opowiadała o elegancji, dobrym stylu i trendach w modzie. Zachęcała uczestniczki do wypowiedzi, stworzenia „wspólnej definicji elegancji. Panie miały okazje obejrzeć nie tylko ubrania na co dzień, do pracy ale też kreacje koktajlowe, wizytowe, wieczorowe, czy na wielkie gale. Spotkanie zakończyło sic nauką wiązania apaszek i szali. Jak podkreślała Pani Agnieszka Jelonkiewicz – są to najprostsze dodatki w damskim wizerunku, które mają wpływ na tworzenie stylu kobiet.

  Zajęcia zostały bardzo mile przyjęte przez wszystkie uczestniczki, które skorzystały z części teoretycznej, a następnie bardzo chętnie brały udział w części praktycznej. Panie wysoko oceniły kwalifikacje p. Agnieszki Jelonkiewicz i jej Akademii Stylu. Polecamy p. Agnieszkę Jelonkiewicz jako profesjonalną konsultantkę ds. wizerunku.

  Poprzedni artykułStowarzyszenie Ochocki UTW Warszawa
  Następny artykułDK Zacisze w Warszawie
  Akademia Stylu Jelonkiewicz
  Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.