ODK Starogard Gdański

  0
  40

  8-9 kwietnia 2016 w Osiedlowym Domu Kultury w Starogardzie Gdańskim odbyły się warsztaty stylu dla grupy pań w wieku 45 + przeprowadzone przez p. Agnieszkę Jelonkiewicz.

  Warsztaty stylu miały na celu przekazanie wiedzy jak dbać o swój wizerunek w każdym wieku. Uczestniczki zapoznały się z zasadami dobierania kolorystyki stroju zgodnie ze swym typem kolorystycznym oraz dobierania fasonów ubrań zgodnie ze swym typem sylwetki. Każda z uczestniczek przeszła dodatkowo przez blok konsultacji indywidualnych.

  9 kwietnia odbyły się warsztat z kolorystyki dla pań. Każda z nich miała wykonaną indywidualną analizę kolorystyczną i poznawała jak dobierać odpowiednie dla siebie kolory ubrań. Uczestniczki miały również dobierane kolory do farbowania włosów. Warsztat zakończył się nauką makijażu.

  10 kwietnia 2016 odbył się warsztat ze stylizacji sylwetki. Panie zapoznały się z typami sylwetki, określiły własny typ sylwetki i poznały fasony garderoby, która współgrała z ich typem sylwetki.

  Wszystkie uczestniczki warsztatów były zachwycone zdobytymi informacjami i zindywidualizowaną poradą dla każdej z nich. Wysoko oceniły kwalifikacje prowadzącej zajęcia, a serdeczna atmosfera jaka panowała podczas warsztatów była bardzo pomocna w ich przeprowadzeniu.

  Jako organizator i jednocześnie uczestnik, uznaję warsztaty za bardzo praktyczne i przydatne – dla każdej kobiety i notabene dla każdego mężczyzny 🙂

  Planujemy zorganizować kolejną edycję warsztatu stylu dla kobiet i mężczyzn jesienią 2016 roku. Polecamy p. Agnieszkę Jelonkiewicz jako profesjonalną trenerkę od kreowania wizerunku. Kierownik ODK w Starogardzie Gdańskim.

  Poprzedni artykułOPS Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
  Następny artykułOżarowski UTW
  Akademia Stylu Jelonkiewicz
  Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.