Państwowy Instytut Badawaczy INiG

  0
  32
  Etykieta w biznesie Państwowy Instytut Badawaczy INiG

  Etykieta w biznesie Państwowy Instytut Badawaczy INiGPani Agnieszka Jelonkiewicz w ramach współpracy z ECK Eureka przeprowadziła szkolenie „Etykieta w biznesie” dla Instytutu Nafty i Gazu — Państwowy Instytut Badawczy w Krakowie w dniu 11 czerwca 2015 roku dla grupy 20 osób.

  Podczas szkolenia warsztatowego Pani Agnieszka Jelonkiewicz wykazała się dużym zaangażowaniem, posługiwała się aktywnymi metodami zajęć, angażując grupę do pracy i zachęcając do aktywności. Trenerka posiada bardzo dobry kontakt z uczestnikami szkolenia, co potwierdza bardzo dobra komunikacja zarówno na poziomie werbalnym jak i niewerbalnym. Współpraca z Panią Agnieszką Jelonkiewicz jako trenerką jest godna polecenia

  Poprzedni artykułBiblioteka Publiczna Dzielnicy Rembertów
  Następny artykułSOUTW w Warszawie
  Akademia Stylu Jelonkiewicz
  Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.