Savoir-vivre nastolatków

Savoir-vivre, elegancja i dobre maniery dla nastolatków

Savoire-vivre nastolatków jest tak opracowany by zapoznać młodzież z podstawami etykiety, elegancji i profesjonalnej autoprezentacji. Dziewczynki i chłopcy uczą się zasad dobierania właściwego stroju na różne okazje (typu: wyjście do teatru, na koncert, na dyskotekę, do szkoły, podczas szukania pracy, itp.). Chłopcy uczą się wiązać krawaty i dobierać koszule. Dziewczynki poznają zasady prostego makijażu. Savoir-vivre nastolatków umożliwia poznanie pojęć takich jak: stosowność stroju, schludność, elegancja i dobre maniery. Zajęcia mają na celu kształtowanie świadomości siebie oraz wpojenie zasad dobrego wychowania. Mają także przygotować młodzież do opanowania tremy w trakcie egzaminów i przygotować do jak najlepszego funkcjonowania podczas  egzaminów.

Terminy:

Zainteresowanych proszę o kontakt

Wydarzenia z Akademią Stylu Agnieszki Jelonkiewicz:

Dobre maniery dla nastolatków – Noc Szkoleń #3

22 października 2016 w Starogardzie Gdańskim w  Osiedlowym Domu Kultury SM Kociewie odbyły się zajęcia „Dobre maniery i savoir-vivre dla młodzieży”.

Savoir-vivre nastolatków, dobre maniery dla młodzieży dobre-maniery-dla-młodzieży

W czerwcu 2016 był realizowany projekt „Zostań Kulturomaniakiem” dedykowany młodzieży szkolnej. W ramach projektu prowadziłam zajęcia  z dobrych manier dla 165 uczniów z Publicznego Gimnazjum w Nowym Mieście nad Pilicą. W trakcie zajęć młodzież zapoznała się z pojęciem schludności wizerunku, z zagadnieniami kultury codziennej (zasady powitania, pozdrawiania, przedstawiania siebie i innych, podawania dłoni, operowania formami grzecznościowymi „Pan”, „Pani”, przechodzenia na „ty”). Uczniowie uczyli się jak operować gestem, jak elegancko siadać. Zapoznali się z zasadami właściwego posługiwania się telefonem komórkowym i z netykietą.

Autoprezntacja, savoir-vivre nastolatków

W lutym 2016 w Kozienickim Centrum Artystyczno Kulturalnym odbyły się zajęcia dla młodzieży gimnazjalnej. Dziewczynki poznały zasady savoir-vivre nastolatków, uczyły się dobierać stroje na różne okazje oraz wcieliły się w rolę modelek pozując do zdjęć.

Kurs wizażu dla uczennic Liceum Ogólnokształcącego

W lipcu 2014 odbył się kurs wizażu dla uczennic LO w Zespole Szkół Zawodowych Nr 3 w Skierniewicach w ramach projektu „Już dziś planuję swą przyszłość” współfinansowanego ze środków UE. Uczestniczki zgodnie z zasadami savoir-vivre nastolatków uczyły wykonywać się makijaż na różne okazje.

Profesjonalna autoprezentacja i savoir-vivre nastolatków

W okresie luty – maj 2013 odbyły się warsztaty dla uczniów Technikum Poligraficznego w Warszawie współfinansowanych przez UE i budżet państwa. Zajęcia przygotowywały młodzież do jak najlepszego funkcjonowania podczas egzaminów maturalnych i do rekrutacji na uczelnię wyższą. Młodzież odbywała treningi przed kamerą, by poznać metody opanowania tremy, operowanie głosem i świadomą mowę ciała. Podczas warsztatów „Profesjonalna autoprezentacja” uczyła się zasad savoir-vivre nastolatków oraz budowania profesjonalnego wizerunku. Zajęcia zostały przyjęte z ogromnym zainteresowaniem, toteż ich druga edycja odbyła się w okresie od grudnia 2013 do lutego 2014 r.

Referencje – elegancja i dobre maniery dla młodzieży

więcej >>Klienci   >>Referencje