Książka „Sukces jest Kobietą! Piękna twarz biznesu”

„Właśnie się ukazała w Empikach niezwykła publikacja z niezwykłymi Bohaterkami” – oto zapowiedź książki przedstawiającej kilkadziesiąt Kobiet z całej Polski, doświadczonych, z sukcesami i porażkami, które przekuły na sukces.

To pierwsza taka publikacja – nie będąca rankingiem, podsumowaniem, listą zestawiającą zera na firmowym koncie – tylko pokazująca rzeczywistą twarz Kobiet. Kobiet, które radzą sobie w często brutalnym świecie biznesu tak samo doskonale, jak mężczyźni. Kobiet, które mają swoje marzenia, rodziny, upór i siłę do przetrwania każdej zawodowej sytuacji. Ewa Kasprzyk po przeczytaniu wywiadów z Kobietami napisała: „dla mnie Kobieta jest również inspiracją! Więc Drogie Panie, wspierajmy się i motywujmy wzajemnie, z wdziękiem i lekkością bytu.”

bohaterki-ksiązkiDzięki rozmowom z Kobietami upewniamy się, że nie jesteśmy same, że są setki Kobiet podobnych do nas, które zdecydowały się wziąć swoje sprawy zawodowe w swoje ręce i metodą prób i błędów znaleźć na siebie sposób oraz radzić sobie tak samo doskonale jak mężczyźni, z którymi stale są zestawiane.

Miło mi znaleźć się w gronie Bohaterek tej publikacji.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *