Wiosna w stolicy – Wenusjanki.

0
211

W poniedziałkowy wieczór w Sofitelu znów powiało kobiecością. Tuż po weekendzie majowym w doborowym towarzystwie Wenusjanki spotkały się jak zwykle by wzajemnie się inspirować, motywować i poznawać. Maj to dla Wenusjanek szczególny miesiąc. Właśnie minęły dwa lata odkąd konferencje pojawiły się w pięciu miastach w Polsce i podbiły serca mieszkanek Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Kielc i Trójmiasta. Czternasta edycja w stolicy, przyciągnęła wiele nowych kobiet zainteresowanych inicjatywą, szeroką paletą przygotowanych atrakcji oraz wspaniałymi gośćmi.

Garderoba biznesowa

Spotkanie rozpoczęło się od networkingu, który jest najlepszą formą nawiązania nowych znajomości i utrwalenia wcześniej zdobytych kontaktów. Oficjalną część konferencji rozpoczęła rozmowa z Agnieszką Jelonkiewicz, ekspertką kreowania wizerunku publicznego, profesjonalnej autoprezentacji, trenerką i historykiem sztuki. Jest ona właścicielką Akademii Stylu Agnieszki Jelonkiewicz, a także jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Podczas rozmowy zdradziła jak zmienić garderobę na bardziej biznesową oraz podpowiedziała jakie dodatki pomagają w kreowaniu wizerunku.

Strategia marki

Kolejnym gościem spotkania był Roman Łoziński zawodowo związany z reklamą. Dyrektor strategii Ars Thanea oraz wykładowca podyplomowych studiów „Psychologia Reklamy” na Uniwersytecie Warszawskim, Szkoły Strategii Marki oraz Szkoły Marketingu Interaktywnego przy Stowarzyszeniu Agencji Reklamowych.Podczas konferencji podzielił się swoją wiedzą na temat reklamy oraz strategii w reklamie, a także opowiedział o tym, co jest ważne przy tworzeniu dużych projektów marketingowych.

Mezo

Swoją obecnością zaszczycił nas gość specjalny wydarzenia – Mezo, czyli Jacek Mejer, od ponad dekady jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. To do niego należą takie hity jak: „Sacrum”, „Ważne”, „Kryzys po robocie”, „Wstawaj żeby nie było”, „Aniele” czy „Mezokracja”. To zdobywca wielu prestiżowych nagród w tym Srebrnej Premiery na festiwalu w Opolu, Superjedynki, VivaComet czy wielokrotnie Eska Music Awards. W 2012 roku wziął udział w telewizyjnym show „Bitwa na głosy” i doprowadził swój zespół MezoTeam do 3 miejsca. Mezo opowiedział o swojej karierze, jej początkach i planach na następne lata, udowadniając przy tym, że raper może być wesoły i nieść za sobą pozytywny przekaz. W czasie rozmowy zdradził także czym jest dla niego sport i w jaki sposób zaraża pasją swoich bliskich.

Francuskie piosenki

Miłą niespodzianką wieczoru okazał się występ Anny Hameli, wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów, która śpiewa głównie w języku francuskim. Jej piosenki pomagają otworzyć się na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili “zwykłego” dnia.
Konferencji organizowanej przez firmę Com Creation jak zwykle towarzyszyła przyjemna atmosfera relaksu i wieczornego wytchnienia po ciężkim dniu w pracy. Nie zabrakło też konkursu z wieloma nagrodami oraz rozmów przy kawie z możliwością nawiązania kolejnych nowych znajomości.

Jest to relacja z wydarzenia napisana przez Kobiece Pasje

Poprzedni artykułDior New Look
Następny artykułModa w latach 50 w Ameryce i Wielkiej Brytanii
agnieszka
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie już od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam tylko, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam sobie zawód, który u nas jeszcze nie istniał. Podobnie nie było zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here