Etykieta i savoir-vivre w biznesie

Szanowna Pani Agnieszko,

dziękuję za Pani za pełne zaangażowanie w pracę. Miło wspominamy zajęcia z Panią z zakresu ETYKIETA I SAVOIR-VIVRE W BIZNESIE. Pragnę zaznaczyć że już wielokrotnie skorzystaliśmy z Pani cennych rad w kontaktach z klientami, jak również podczas licznych biznesowych spotkań z naszymi kontrahentami.

Oskar, VIP Travel Designer
CARTER Luxury Travel


indywidualne konsultacje wizerunkowe

Agnieszko, dziękujemy za spotkanie i bardzo pouczającą lekcję. Jesteśmy zachwycone wizytą u Ciebie. Dziękuję Ci za podpowiedź w kwestii doboru koloru włosów i oprawek okularów.

Masz rację – zarażasz kolorem. Teraz widzę znacznie więcej barw i inaczej je postrzegam. Co więcej – zaczęłam niemal na każdym kroku grupować kolory, dzielić je na ciepłe i zimne i zastanawiać się, który kolor lub jego odcień będzie dla mnie najodpowiedniejszy.

Po wizycie u Ciebie wstąpiłyśmy do sklepu i od razu zrobiłyśmy zakupy – ja kupiłam czerwony sweterek, a Madzia sweter w biało-fioletowe pasy…

Życzymy wszystkiego dobrego
Iwona i Madzia
wrzesień 2023


Przegląd szafy

Gdy zakładam któryś z zestawów ubrań, które mi skompletowałaś to często słyszę zachwyt. Dziś też tak było! Dziękuję 🙂

Marzena Woźniak


Przegląd szafy

Agnieszko! Wczoraj założyłam pierwszy Twój zestaw – wyglądałam super, dziś drugi – też jest super, jutro zakładam trzeci! Bardzo Ci dziękuję za przegląd szafy. Nie sądziłam, że mając tak niewiele ubrań, mogę mieć tyle kombinacji!

Marzena Woźniak


Warsztat Stylu

Bardzo dziękuję za cudowne szkolenie, z którego dużo wyniosłam i będę korzystać na co dzień.

Ewelina S. Getinge Polska Sp. z o.o.


konsultacje wizerunkowe

Agnieszko, otworzyłaś mi oczy na świat barw. Jestem oczarowana, gdyż jak w magicznej Narnii przeszłam przez drzwi własnej szafy, a w środku znalazłam cudeńka o których istnieniu nie miałam pojęcia, choć w sumie na co dzień na nie patrzyłam. Teraz wystarczy mi tylko umiejętnie z nich korzystać 🙂 to był super dzień. Dziękuję!

Justyna Misiura


Ostatnie publikacje

Typowe błędy w modzie męskiej. O których z nich wiedziałeś?

Moda męska może wydawać się prostsza niż damska, jednak są pewne szczegóły których nie warto przegapić. Poniżej znajdziesz listę najczęściej popełnianych przez mężczyzn błędów...

Pielęgnacja skóry niemowlaka

jak dbać o buty

Jak dbać o buty?