konsultacje wizerunkowe

Agnieszko, otworzyłaś mi oczy na świat barw. Jestem oczarowana, gdyż jak w magicznej Narnii przeszłam przez drzwi własnej szafy, a w środku znalazłam cudeńka o których istnieniu nie miałam pojęcia, choć w sumie na co dzień na nie patrzyłam. Teraz wystarczy mi tylko umiejętnie z nich korzystać 🙂 to był super dzień. Dziękuję!

Justyna Misiura


Warsztat Stylu – stylizacja sylwetki

Szanowna Pani Agnieszko, mam nadzieję że skorzystam jeszcze z Pani porad i wysokiego profesjonalizmu w sprawie stylizacji i wizerunku.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w sprawie poprawy wizerunku wielu kobiet i ich dowartościowania.
Bożena Szczudło


Stylizacja sylwetki

Bardzo dziękuję za opis mojej sylwetki i praktyczne zastosowanie ubrań do niej. Właśnie moja sąsiadka krawcowa skraca mi spódnice i sukienki. Już dokupiłam ciemne topy i paski. W ładne, kolorowe obuwie zainwestowałam przed kilku tygodniami. Niewykluczone, że jak spotkam jakieś ciekawe kolorowe pantofle to jeszcze kupię.
Bardzo, bardzo dziękuję, ze byłaś z nami. To były fantastyczne warsztaty. Niech żałują te panie, które nie przyszły.
Życzę Ci dalszych sukcesów na ciekawych warsztatach.
Anna Bielańska


Analiza kolorystyczna

Agnieszko, dziękuję za analizę kolorystyczną. Rzeczywiście rozkochujesz w kolorach! 🙂
Od czasu warsztatów potrzebuję kolorów, mój “ex-czarny-niekolor” poszedł w odstawkę.
No cóż i dobrze mi z tym. Teraz potrzebuję wprowadzić zmiany w garderobie i zapewne odezwę się do Ciebie w tej kwestii.
Monika


Profesjonalna autoprezentacja

Bardzo dziękuję za wszystkie informacje przekazane na szkoleniu. Dzięki nim poznałam swoje atuty, i wiem w czym jest mi do twarzy. Co zresztą zauważono już pierwszego dnia po powrocie do pracy – po prostu czuję się pewniej.
Dominika Hejzner, Mercedes Benz


Warsztaty Stylu

Bardzo dziękuję za analizę kolorystyczną. Nigdy nie myślałam o mnie w kategoriach koloru. Jest to dla mnie ciekawym doświadczeniem. Do tej pory dużo rzeczy robiłam intuicyjnie.
Po ostatnim weekendzie będę bardziej świadoma tego co robię i błędów będzie mniej. Bardzo mi się podobała atmosfera naszego spotkania. Dziewczyny były sympatyczne, serdeczne i szczere. Lubię mocne kolory i cieszy mnie to, że będę mogła je nosić całe życie. W pracy zakładam biały strój służbowy i cały tydzień chodzę w spodniach. Na imieniny, na tańce do teatru itd. lubię założyć spódnicę i szpilki. Wtedy się czuję kobietą.
Masz bardzo fajną pracę. Sprawiasz, że ludzie czują się dobrze. Chcę namówić koleżanki na udział  w spotkaniu z Tobą. Niech zrobią sobie tą przyjemność.
Andrea, 52 lata


Ostatnie publikacje

kreowanie wizerunku seniora

Kreowanie wizerunku seniora. Warsztaty Stylu dla seniorów

Kreowanie wizerunku seniora - bądź kolorową, stylową, radosną seniorką! Wykorzystaj całą zawartość swojej szafy. Stwórz swoją modę, do aktualnej puszczaj oko! Kreowanie wizerunku seniora a...
trendy na wiosnę 2018

Trendy na wiosnę 2018

Pogotowie wizerunkowe