Analiza kolorystyczna konsultacje indywidualne polega na indywidualnym doborze barw ubrań, farb do włosów i kosmetyków do makijażu. W trakcie indywidualnej analizy kolorystycznej brane są pod uwagę trzy indywidualne kolory: kolor skóry, oczu, włosów. Od nich uzależniony jest typ kolorystyczny, grupa i podgrupa typu kolorystycznego każdego z nas.

Analiza kolorystyczna konsultacje indywidualne

Taka indywidualna analiza kolorystyczna ma przewagę nad podziałem urody tylko na cztery typy urody (wiosna, lato, jesień, zima). W tym wypadku każda osoba ma określany indywidualnie swój własny zestaw barw. Do kolorów tych należą także kolor skóry, włosów i oczu. Należy je umiejętnie przełożyć na język ubrań i dodatków, bo tworzy to piękną harmonię w kreowaniu wizerunku i podkreśleniu własnej osobowości.

Analiza kolorystyczna konsultacje indywidualne polega też na “przymierzaniu” różnych kolorów włosów do farbowania. Pozwala to poznać swój zestaw różnych kolorów farb do włosów harmonizujących z danym typem urody.

 

Poprzedni artykułStylizacja sylwetki konsultacje indywidualne
Następny artykułEtykieta w szkole. Prezenty dla nauczycieli
Akademia Stylu Jelonkiewicz
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here