Dress code sztuka autoprezentacji. Coraz więcej korporacji zdaje sobie sprawę, że wizerunek i zachowanie pracowników tworzy kulturę firmy. Zaś kultura firmy jest świetnym wyróżnikiem na rynku. Dziś stawia się na relacje z klientem, buduje się wiarygodność i zaufanie. Stąd dress code jest coraz bardziej popularnym tematem szkoleń. Schludność i strój stosowny do sytuacji były i będą zawsze elementem kultury osobistej. Świadczą także o szacunku wobec drugiego człowieka (klienta, współpracownika). Te zasady od zawsze są obecne w filozofii savoir-vivre’u.

Dress code sztuka autoprezentacji

Celem szkoleń “Dress code sztuka autoprezentacji” jest uświadomienie pracownikom jak ich wizerunek wpływa na postrzeganie marki organizacji, którą reprezentują. Uczestnicy przekonują się, że wygląd pracownika jest niezwykle istotnym elementem komunikacji pozawerbalnej. Zdobywają praktyczne umiejętności niezbędnych do budowania profesjonalnego wizerunku w życiu zawodowym. Uczą się jak budować zaufanie i sympatię kontrahentów i klientów.

Szkolenie “Dress code sztuka autoprezentacji” zakłada większą spójność wizerunku i sposobu komunikacji firmy i jej przedstawicieli. Umożliwia zdobycie wiedzy i pewności siebie dającej pracownikom profesjonalną autoprezentację. Przyczynia się do budowania trwałych relacji pomiędzy firmą, pracownikami a klientami/potencjalnymi klientami.

Następny artykułDress code wizerunek w pracy
Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here