Elegancki wizerunek mężczyzny był tematem corocznego wydarzenia gromadzącego miłośników elegancji, koneserów stylu i prawdziwych dżentelmenów. 3-4 czerwca 2017 odbyła się VI edycja Warszawy Pod Krawatem, która miała miejsce w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Partnerem wydarzenia była Warszawska Izba Lordów.

Goście mieli okazję wysłuchać ciekawych prelekcji dotyczących budowania eleganckiego wizerunku mężczyzny, porozmawiać na temat męskiej elegancji, tradycyjnego rzemiosła jakim jest krawiectwo miarowe, wymienić spostrzeżenia z zakresu mody męskiej. Jak się okazuje elegancki wizerunek mężczyzny jest zagadnieniem interesującym coraz większą liczbę mężczyzn. Dziś ponownie elegancję się odkurza i zaczyna cenić. Grono eleganckich mężczyzn stale się zwiększa. Podobnie jak zwiększa się też zainteresowanie budowaniem profesjonalnego męskiego wizerunku.

Wypowiadał się poznański krawiec Karol Rzeszutko, mediolański znawca stylu Fabio Attanasio, bloger Ireneusz Korzeniowski, Aleks Cvetkovic, Daniel Sobis. Organizatorami wydarzenia byli: Albert Borowiecki, Rafał Przetak, Jan Adamski. Wśród uczestników znaleźli się młodsi i bardziej dojrzali miłośnicy męskiej elegancji, a wśród niech także Michael Frackowiak i Conrado Moreno.

Zdjęcia z relacji: Małgorzata Adamska

Poprzedni artykułMarka osobista we współczesnym świecie
Następny artykułWizerunek biznesowy Zarządu
Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here