Kurs wizażu dla uczennic odbył się w lipcu 2014. Został zrealizowany w ramach projektu „Już dziś planuję swą przyszłość” współfinansowanego ze środków UE.

Kurs wizażu dla uczennic

Dziewczynki z Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Zawodowych Nr 3 w Skierniewicach wzięły udział w kursie wizażu, by poznać zasady wykonywania makijażu. Uczyły się zasad pielęgnacji skóry, dobierania koloru podkładu, błyszczyków, róży. Dziewczynki, zgodnie z zasadami savoir-vivre’u dla nastolatków, uczyły się taż jak dobierać i wykonywać makijaż na różne okazje.

Więcej na temat zajęć dla młodzieży szkolnej z elegancji, dobrych manier, autoprezentacji znajduje się TU

Poprzedni artykułModa dla młodzieży
Następny artykułProfesjonalna autoprezentacja i savoir-vivre nastolatków
Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here