Lekcje stylu dla pań mogą być dodatkową atrakcją dla gości hotelowych. Podczas wakacji, Dnia Kobiet hotele przygotowują w swej ofercie dodatkowe zajęcia. Dobrym pomysłem są lekcje stylu, warsztaty stylu, czy wieczorki stylu. W czasie takich spotkań panie mogą na miejscu skorzystać z fachowych porad wizerunkowych, posłuchać ciekawych wykładów dotyczących mody i elegancji. Mogą też wziąć udział w warsztacie z kolorystyki, stylizacji sylwetki, czy spotkać się przy wiązaniu apaszek i szali.

Lekcje stylu dla pań – gości hotelowych stają coraz bardziej popularną usługą. Już kilka razy byłam zapraszana przez różne hotele do takiej współpracy.

1-2 maja 2016 goście hotelu Gołębiewski w Mikołajkach mieli okazję skorzystać z dwóch wykładów, które dla nich przygotowałam i poprowadziłam. Pierwszy “Pięknie się wyróżniaj” dotyczył tajemnic koloru. Ta lekcja stylu dla pań uczyła jak rozpoznać swój typ kolorystyczny, dobrać kolor włosów i wykorzystać barwy w kreowaniu swojego wizerunku.

Drugi wykład “Dobry wygląd – lepsze samopoczucie” dotyczył sylwetki. Na tej lekcji stylu dla pań można było się dowiedzieć jak właściwie podkreślić atuty swojej sylwetki poprzez odpowiedni dobór krojów, fasonów i dodatków. Oczywiście nie odbyło się bez udziału modelek zgłaszających się spośród publiczności. Cieszyło mnie też zainteresowanie najmłodszych słuchaczek – nastolatek, które przyszły na zajęcia razem z mamami.

Poprzedni artykułWarsztaty stylu dla gości hotelowych
Następny artykułWakacje ze stylem warsztaty stylu
Akademia Stylu Jelonkiewicz
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here