Makijaż do biznesowej sesji zdjęciowej. W przypadku fotografii korporacyjnej pracowników obowiązuje formalny dress code i profesjonalny makijaż biznesowy. Często zdjęcia wykonuje się na miejscu w firmie, by wykorzystać nowoczesne wnętrza widoczne w tle fotografii. Przy tej sesji zdjęciowej odpowiadałam za wizerunek pracowników oraz za przygotowanie makijażu.

Makijaż do biznesowej sesji zdjęciowej

Panów przygotowałam do zdjęć matując twarz i pomagając wybrać odpowiedni zestaw ubrań. Z paniami także konsultowałam wybór stroju oraz każdej wykonałam makijaż biznesowy. Ostatnie zdjęcia pokazują nas przy pracy. Zdjęcia wykonał Wojtek Kurek. Inne przykłady makijaży biznesowych, które robiłam są tu: fotografia reklamowa, makijaż biznesowy.

Poprzedni artykułMakijaż biznesowy do zdjęć
Następny artykułMakijaż fantazyjny
Akademia Stylu Jelonkiewicz
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here