Makijaż do sesji zdjęciowej. Istnieją różne rodzaje sesji zdjęciowych: sesje biznesowe, sesje reklamowe, sesje artystyczne. W sesjach zdjęciowych z udziałem modeli moim zadaniem jest ich przygotowanie. Odpowiadam za wizerunek i makijaż. W tym wypadku była to sesja reklamowa sweterków które prezentuje na sobie modelka. Odpowiadałam za odpowiednie skomponowanie całości ubrania do zdjęcia, dobór dodatków i makijaż. Wykorzystałam paski by urozmaicić sposób noszenia sweterków, wiązałam na różne sposoby kokardy przy golfie i pilnowałam, by rzeczy dobrze leżały na modelce.

Makijaż do sesji zdjęciowej

Modelka była młodziutka, uwagę miał skupiać produkt reklamowany, w tym wypadku sweterki. Przy takim charakterze sesji makijaż musi być bardzo naturalny, prawie niewidoczny. Użyłam cielistych i brudnoróżowych cieni do oczu, kącik oka rozświetliłam białym perłowym cieniem. Wyraźnie zaznaczyłam kości policzkowe różem i pomalowałam usta błyszczykiem. Zdjęcia wykonał Wojtek Kurek.

Inne przykłady naturalnych makijaży wykonałam na sesji aktorek: Katarzyna Glinka, Katarzyna Chrzanowska

Poprzedni artykułKatarzyna Glinka sesja zdjęciowa
Następny artykułMakijaż biznesowy fotografia reklamowa
Akademia Stylu Jelonkiewicz
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here