Pokaz Mody Stylowa Seniorka zorganizowałam na zakończenie roku dla uczestniczek Warsztatów Stylu Wizerunek Seniora, które realizowałam w Rembertowskiej Akademii Seniora. Po pięciu miesiącach nauki seniorki miały okazję w praktyce pokazać czego nauczyły się na warsztatach stylu.

Pokaz Mody Stylowa Seniorka

Seniorki przygotowując się do pokazu mody korzystały z własnych ubrań, nierzadko wyszperanych z dawno zapomnianych zakamarków szaf. Ideą Pokazu Mody Stylowa Seniorka była zabawa modą. Uczestniczki uczyły się chodzenia po wybiegu, pozowania do zdjęć. Cały czas towarzyszyła nam dobra zabawa. Pokaz Mody Stylowa Seniorka odbył się 28 maja 2018. Seniorki miały przygotowane kilka wejść. Pokaz Mody został bardzo ciepło przyjęty, publiczność domagała się bisu. To był najlepszy dowód na to, że wszystkim się podobało. Dowód na to że warto bawić się modą i swoim wizerunkiem, że można czasem “puścić oko” i wspólnie powygłupiać się.

Dokumentacja Pokazu Mody

Nagranie video z pokazu (5 minut) można zobaczyć TU

 

Poprzedni artykułModna Seniorka
Następny artykułStylowa, kolorowa seniorka
Akademia Stylu Jelonkiewicz
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here