Profesjonalna autoprezentacja i savoir-vivre nastolatków to specjalistyczne warsztaty dla młodzieży szkolnej. Mają na celu przygotowanie młodzieży do jak najlepszego funkcjonowania podczas egzaminów maturalnych. Przygotowanie młodzieży do rekrutacji na uczelnię wyższą.

Profesjonalna autoprezentacja i savoir-vivre nastolatków odbyły się w okresie luty – maj 2013. Skierowane były do uczniów Technikum Poligraficznym w Warszawie. Brali oni udział w warsztatach z profesjonalnej autoprezentacji, budowania wizerunku, savoir-vivre’u oraz wystąpień publicznych. Zajęcia były współfinansowane przez UE i budżet państwa.

Uczniowie mieli treningi przed kamerą, by poznać metody opanowania tremy, operowanie głosem i świadomą mowę ciała.
Natomiast podczas warsztatów „Profesjonalna autoprezentacja” uczniowie poznali zasady savoir-vivre nastolatków oraz zasady budowania profesjonalnego wizerunku młodego człowieka.

Zajęcia spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Dlatego zaplanowano drugą edycję, która odbyła się w okresie od grudnia 2013 do lutego 2014 r.

Więcej na temat zajęć z savoir-vivre’u dla młodzieży szkolnej znajduje się TU

Poprzedni artykułKurs wizażu dla uczennic L.O.
Następny artykułDobre maniery dla nastolatków – Noc Szkoleń
Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here