Profesjonalny wizerunek biznesowy jest istotny w zrobieniu dobrego pierwszego wrażenia. Tak wiele od tego zależy. W pierwszych minutach kontaktów biznesowych najbardziej zwraca się uwagę na profesjonalną autoprezentację i profesjonalny wizerunek biznesowy. Umiejętna autoprezentacja ułatwia nawiązanie relacji biznesowych.

Dziś szkolenia z kreowania wizerunku biznesowego cieszą się ogromnym powodzeniem. Szkolenia zapoznają pracowników z regułami dress code’u i udoskonalają ich profesjonalny wizerunek biznesowy. Kreowanie wizerunku biznesowego jest obecnie niezbędnym uzupełnieniem zawodowych kwalifikacji. Jest szczególnie ważne u osób reprezentujących daną firmę: Zarząd, kadra kierownicza, menedżerowie, urzędnicy, handlowcy.

Budowanie właściwego wizerunku biznesowego polecam także wszystkim zainteresowanym doskonaleniem swoich umiejętności w zakresie właściwej autoprezentacji i budowania marki osobistej.

29 maja 2015 odbył się w Warszawie Kongres “Sukces Jest Kobietą”. Zostałam zaproszona by wystąpić w części panelowej “Droga Polek do sukcesu”. Przygotowałam wykład “Profesjonalny wizerunek biznesowy. Sztuka kreowania wizerunku“. Opowiadałam jak ważny jest dziś profesjonalny wizerunek w świecie biznesu, przybliżyłam reguły dress code’u w pracy, wskazałam jakie są najczęstsze błędy w biznesowym wizerunku pań.

Z przyjemnością informuję, że w trakcie Kongresu “Sukces jest kobietą” otrzymałam nagrodę publiczności – “Stoisko Sukcesu” w konkursie na najlepszego Wystawcę. Dziękuję za zaufanie.

 

Poprzedni artykułDress code businesswoman – panel ekspercki II Polish Businesswoman Congress.
Następny artykuł“Stoisko Sukcesu” w konkursie na najlepszego Wystawcę Kongresu Kobiet
Akademia Stylu Jelonkiewicz
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here