Seniorki Pokaz Mody Świątecznej – zaprosiłam do pokazu mody seniorki, uczestniczki moich zajęć “Warsztaty dobrego stylu”. Zajęcia te prowadzę w ramach Białołęckiej Akademii Wiedzy w Białołęckim Ośrodku Kultury w Warszawie.

Seniorki Pokaz Mody Świątecznej

Nasz występ odbył się tuż przed Bożym Narodzeniem 2019 roku, dlatego seniorki modelki wystąpiły w eleganckich strojach świątecznych. Motywem przewodnim i tym co nas łączyło były perły 🙂 Nagranie które prezentuje pochodzi z telefonu komórkowego, jest amatorskie – ale oddaje klimat naszego występu.

Poprzedni artykułPokaz Mody Seniorów
Następny artykułWystępy z seniorami
Akademia Stylu Jelonkiewicz
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here