Seniorki zabawa modą to temat przewodni sesji zdjęciowej z udziałem seniorek – uczestniczek zajęć Wizerunek Seniora. Prowadzę zajęcia z kreowania wizerunku seniorów w Domach Kultury i na Uniwersytetach Trzeciego Wieku. Seniorzy są grupą coraz bardziej liczną i coraz bardziej aktywną. Spotykam się z seniorami by zachęcić ich do wyjścia z domu, do zadbania o siebie, do zabawy modą. Przekonuję, że bez względu na wiek można wyglądać i czuć się atrakcyjnie.

Seniorki zabawa modą

W trakcie warsztatów stylu dla seniorów uczę jak podkreślać atuty swojej sylwetki, jak wyglądać kolorowo, a jednocześnie stosownie do wieku. Zachęcam do eksperymentów, niebanalnych rozwiązań – na przekór szarzyźnie i nijakości. Pragnę wywołać uśmiech i dać powód do wygłupów i radości. Praktyczną częścią warsztatów stylu stanowią pokazy mody, występy kabaretowe lub sesje zdjęciowe z udziałem uczestników zajęć Wizerunek Seniora.

Seniorki zabawa modą

Ta sesja zdjęciowa została zrealizowana dla uczestniczek Warsztatów dobrego stylu, które prowadzę w Białołęckim Ośrodku Kultury w Warszawie. Zdjęcia robiłam w Galerii Północnej w Warszawie. Na zdjęciach widać, że seniorki doskonale potrafią bawić się modą 🙂 Wykorzystałyśmy nawet ruchome schody, co wszystkim sprawiło dużo radości, no bo jak śpiewał Piotr Fronczewski:
“Schody, schody, schody, schody
jak w Casino de Paris…
Schody wyjść nie mogą z mody,
widz o schodach z rewii śni…”

Poprzedni artykułModa dla seniorek
Następny artykułSeniorko zagraj z modą!
Akademia Stylu Jelonkiewicz
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here