Sesje zdjęciowe dla seniorów są częścią warsztatów stylu dla seniora, zajęć z kreowania wizerunku seniora. Odbywają się na zakończenie cyklu nauki. Sesje zdjęciowe dla seniorów mogą być też odrębnym wydarzeniem. Mogą być też częścią Pokazów Mody Seniorów

Prezentowane tu zdjęcia pochodzą z zajęć budowanie wizerunku seniora. Zajęcia te prowadziłam na Ursynowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Warszawie od października 2018 do maja 2019 r. Seniorki przygotowały się do sesji zdjęciowej pod moim kierunkiem. Celem sesji była zabawa modą. Każda z modelek ma swoje ubrania, dobrane tak by stworzyć kolorową, niebanalną całość. Fotografie w trakcie sesji zostały wykonane przez seniorów uczęszczających na zajęcia z fotografii również na UUTW.

Poprzedni artykułKreowanie wizerunku seniora
Następny artykułAnaliza kolorystyczna dla seniorów
Akademia Stylu Jelonkiewicz
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here