Stylowa, kolorowa seniorka czy to możliwe? Czy można bawić się modą w tym wieku? Czy wypada?
Otóż tak! Nawet trzeba bawić się modą, kolorami i swoim wizerunkiem.
Z podniesioną głową i błyskiem w oku. Właśnie tak, na przekór szarzyźnie.
Trzeba wyjść z domu i cieszyć się tym co się ma. A ma się zazwyczaj zbyt pełne szafy.
Czas je przewietrzyć i zabawić się w komponowanie niebanalnych, radosnych, kolorowych zestawów.
A w grupie pozytywnie nastawionych koleżanek szaleje się jeszcze przyjemniej.

Stylowa kolorowa seniorka

Efekty takich szaleństw omawiam na Warsztatach Stylu dla seniorów, a potem seniorki prezentują je podczas Pokazu Mody Stylowa Seniorka.
Zdjęcia tu zebrane są wynikiem wspólnej pracy na Warsztatach Stylu, które prowadziłam w Rembertowskiej Akademii Seniora w Warszawie od stycznia do maja 2018.
Nagranie video z Pokazu Mody Stylowa Seniorka (5 minut) można zobaczyć TU

Poprzedni artykułPokaz Mody Stylowa Seniorka
Następny artykułWspółczesny wizerunek seniorki
Akademia Stylu Jelonkiewicz
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here