Urodziny nastolatki z modą to spotkanie dla solenizantki i jej gości – koleżanek. Zaczyna się od spotkania z kolorami. Dziewczynki mają wykonaną “dorosłą” analizę kolorystyczną. Poznają cztery typy urody. Każda z nich dowiaduje się się jakim jest typem kolorystycznym urody. Uczy się rozpoznawać swoje kolory ubrań. Poznaje zasady komponowania kolorystycznego garderoby.

Lekcja stylu obejmuje też naukę makijażu. Dziewczynki uczą się wykonywać makijaż na dyskotekę. Poznają powody dlaczego nie powinny malować się do szkoły. Poznają podstawy demakijażu i pielęgnacji skóry.

Urodziny nastolatki z modą kończy pokaz mody. Dziewczynki przebierają się w swoje ulubione stroje. Ubrania wcześniej przynoszą ze sobą. Dziewczynki mogą też korzystać z dodatków Mamy – biżuteria, kapelusze, okulary. Dziewczynki na chwilę wcielają się w rolę modelek i poznają niełatwy charakter pracy przed obiektywem.

Więcej informacji na temat urodzin dla nastolatki znajduje się TU

Poprzedni artykułWspółczesny savoir-vivre nastolatków
Następny artykułUrodziny nastolatki – lekcja stylu
Akademia Stylu Jelonkiewicz
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here