Wakacje ze stylem warsztaty stylu to pomysł na połączenie wypoczynku z edukacją. W czasie wakacji mogą odbywać się też warsztaty stylu. Są one skierowane do pań, które z oferty warsztatów nie mogą skorzystać w ciągu roku. Wakacje ze stylem warsztaty stylu mają miejsce w hotelach, ośrodkach SPA, lub na łonie natury. Coraz więcej hoteli wprowadza taką ofertę dla gości hotelowych.

8-9 lipca 2016 prowadziłam Wakacje ze stylem Warsztaty Stylu dla pań, wypoczywających w Talaria Resort & SPA. Celem warsztatów była nauka podkreślania swojego piękna, wydobywania atutów urody oraz umiejętność korekty niedoskonałości sylwetki. Prowadziłam zajęcia ze stylizacji sylwetki. W międzyczasie, panie korzystając z oferty hotelu, mogły odpocząć i zrelaksować się.

 

Poprzedni artykułLekcje stylu dla pań. Majówka w Hotelu Gołębiewski
Następny artykułWarszawski Festiwal Progessteron
Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here