Warsztat z kolorystyki dla seniorek poprowadziłam 28 kwietnia 2017 w Domu Kultury Zacisze w Warszawie. Panie zdobywały praktyczne umiejętności niezbędne do kreowania eleganckiego wizerunku seniora.

Warsztat z kolorystyki dla seniorek

Moda 60 plus wcale nie musi być zachowawcza! W trakcie warsztatu każda seniorka miała indywidualne konsultacje wizerunkowe i wykonaną analizę kolorystyczną. Przekonywałam panie, że kolor można nosić w każdym wieku, że kolorowy ubiór może przynieść wiele radości i być świetnym wyróżnikiem w wizerunku seniorki. Poza tym dobierałam każdej uczestniczce kolory do farbowania włosów i kolory kosmetyków do makijażu. Analiza kolorystyczna dla seniorów ma zachęcić do zabawy kolorem w codziennych stylizacjach.

O roli koloru w wizerunku seniora opowiadam na Międzynarodowej Konferencji Naukowej “Wyzwania współczesnej gerontologii”

Poprzedni artykułStylowy senior stylowa seniorka
Następny artykułWspółczesny wizerunek seniora
Akademia Stylu Jelonkiewicz
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here