Wizerunek par? Czy pary też mają swój wizerunek? Czy wychodząc gdzieś razem powinniśmy dobierać ubrania do siebie? Jak powinien wyglądać wizerunek par w różnym wieku? Jak zmienia się moda?

Wizerunek par

Z okazji Dnia Kobiet, w marcu 2016, zostałam zaproszona do Klubu Męskiego w DK Zacisze. Zostało zorganizowane wydarzenie nawiązującego do Dnia Kobiet pt. “Wciąż święto kobiet i… miłości”. Nawiązując do tytułu spotkania zaproponowałam wykład dotyczący kreowania wizerunku seniora, ale nie tylko. Opowiadałam także o wizerunku par w różnym wieku. Przekonywałam, że elegancja nie ma metryki, że modą można bawić się w każdym wieku.

Poprzedni artykułAnaliza kolorystyczna dla seniorek. Warsztat Stylu
Następny artykułCzy warto dbać o wizerunek seniora?
Akademia Stylu Jelonkiewicz
Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here