Współczesny wizerunek seniorki: aby opowiedzieć jak wygląda współczesny wizerunek seniorki i seniora pojechałam 19 października 2018 na spotkanie z seniorami Zgierskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Współczesny wizerunek seniorki

Seniorów ze Zgierza poznałam wcześniej na paradzie seniorów w Warszawie. Podczas wizyty w Zgierzu opowiadałam jak wygląda obecnie kreowanie wizerunku seniora, jak współczesny wizerunek seniorki i seniora ulega dynamicznym zmianom. Pokazywałam zdjęcia z warsztatów stylu dla seniorów, zdjęcia z pokazów mody które prowadzę z udziałem seniorek. Zdjęcia z sesji zdjęciowych seniorów, które organizuję. Zachęcałam do dbałości o siebie, do bycia eleganckim nie tylko od święta i do zabawy modą.

Poprzedni artykułStylowa, kolorowa seniorka
Następny artykułWarsztaty Stylu dla seniorek
Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.

2 KOMENTARZE

  1. Witam serdecznie. Zainteresowała mnie Pani strona mody dla seniorów. Choć to starej daty aktualności ale piękne, nie mam pewności czy nadal Pani zajmuje się tym tak wspaniałym przedsięwzjęciem w swoim fachu. Jeśli chodzi o mnie, czy jest jakaś maleńka szansa abym mogła u Pani spełnić się, spełnić swoje marzenia? Jestem po życiowych zawirowaniach i pod opieką P.psycholog, i to ona zauważyła moje atuty, że nadaję się do modelingu dla seniorów. Więc idąc za głosem serca próbuję iść ,,wstronę słońca”. Damy nie zdradzają swojego wieku ale dla Pani zrobię wyjątek. To byłby dla mnie prezent na okrągłe 70-cio lecie moich urodzin, choć wszyscy mowią, że na tyle nie wyglądam. Cenię sobie elegancję.Fotki prześlę po uzyskaniu od Pani odpowiedzi za co z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.ALEKANDRA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here