Acus Consulting

  0
  726
  Profesjonalny sprzedawca

  Profesjonalny-sprzedawca-w-salonie-odzieżowymW okresie od 1 października 2013 r. do 17 września 2014 r. firma Acus Consulting Piotr Stefaniuk realizowała projekt szkolenia „Profesjonalny sprzedawca odzieży w nowoczesnym salonie handlowym” współfinansowanym ze środków UE w ramach EFS Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet 111 „Regionalne kadry gospodarki”, Działanie 8.1 „Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie”, Poddziałanie 8.1.1 wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodach i doradztwo dla przedsiębiorstw.

  W ramach tego projektu Pani Agnieszka Jelonkiewicz przeprowadziła dwudniowe szkolenia w zakresie modułu „Stylizacja klienta”, po 16 godzin dla każdej z 3 grup (23-24 stycznia; 14-15 kwietnia; 24-25 lipca 2014). Każda z grup liczyła po 16 osób. W trakcie szkolenia Uczestnicy zdobywali wiedzę mającą im ułatwić efektywną obsługę klienta oraz umożliwić profesjonalne doradztwo w doborze odzieży.

  Podczas szkolenia Uczestnicy poznawali m.in.: zasady profesjonalnej stylizacji sylwetki, typy sylwetek, elementy kolorystyki, typy urody oraz ćwiczyli zestawianie strojów w komplety z wykorzystaniem dodatków. Dzięki możliwości praktycznego wykorzystania odzieży i upinania jej na manekinach każdy moduł szkoleniowy miał swe odzwierciedlenie w praktyce, a Uczestnicy pracujący w podgrupach mogli na bieżąco poznawać i oceniać różne efekty swojej pracy.

  Opinie przekazane bezpośrednio Koordynatorce ww. projekt, a także wyniki ankiet monitorujących nie pozostawiają wątpliwości, że Pani Agnieszka Jelonkiewicz jest osobą doświadczoną i kompetentną, posiadającą wysokie kwalifikacje w zakresie tematyki będącej przedmiotem zajęć. Dobra komunikacja z Uczestnikami projektu oraz zaangażowanie Pani Agnieszki w przygotowanie ciekawych i efektywnie przeprowadzonych zajęć dały Uczestnikom okazję do zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych w pracy w salonie odzieżowym.

  W związku z powyższym z pełną odpowiedzialnością możemy rekomendować Panią Agnieszkę Jelonkiewicz jako profesjonalną trenerkę o dużej wiedzy, bogatym doświadczeniu i doskonałej organizacji pracy, szkolącą kadrę sklepów odzieżowych chcących zatrudniać w swoich salonach profesjonalnych sprzedawców. Koordynator Projektu Bogusława Kleyny.

  Poprzedni artykułGminny Ośrodek Pomocy Społecznej Konopiska
  Następny artykułAgencja ComPress S.A.
  Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
  Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.