Amnesty International Polska

  0
  718
  kreowanie wizerunku Amnesty International Polska

  kreowanie wizerunku Amnesty International PolskaStowarzyszenie Amnesty International Polska pragnie serdecznie podziękować Pani Agnieszce Jelonkiewicz za przeprowadzenie szkolenia w zakresie stylizacji.

  Podczas szkolenia poznaliśmy zasady dobierania ubioru, dowiedzieliśmy się jakie są najczęściej popełniane błędy przy doborze ubioru, w jaki sposób przekaz wizualny kreowany przez nasz ubiór wpływa na odbiorców naszych komunikatów. Dowiedzieliśmy się również w jaki sposób łączyć wszystkie elementy wizerunku towarzyszące nam na co dzień, a oprócz samego ubioru także makijażu, czy doboru oraz łączenia kolorów.

  Szkolenie było niezwykle przydatne, a dzięki niemu uda się nam poprawić wizerunek Stowarzyszenia. Wprowadzenie w życie rezultatów szkolenia, a więc nabytej wiedzy, pozwoli nam na usprawnienie komunikacji nie tylko wewnątrz Stowarzyszenia, ale przede wszystkim na zewnątrz – w kontaktach z mediami, osobami publicznymi i społeczeństwem.
  Draginja Nadazdin Dyrektorka Stowarzyszenia Amnesty International Polska

  Poprzedni artykułSonoco Poland Packaging Services
  Następny artykułOkręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie
  Akademia Stylu Jelonkiewicz
  Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.