Amnesty International Polska

  0
  884
  kreowanie wizerunku Amnesty International Polska

  kreowanie wizerunku Amnesty International PolskaStowarzyszenie Amnesty International Polska pragnie serdecznie podziękować Pani Agnieszce Jelonkiewicz za przeprowadzenie szkolenia w zakresie stylizacji.

  Podczas szkolenia poznaliśmy zasady dobierania ubioru, dowiedzieliśmy się jakie są najczęściej popełniane błędy przy doborze ubioru, w jaki sposób przekaz wizualny kreowany przez nasz ubiór wpływa na odbiorców naszych komunikatów. Dowiedzieliśmy się również w jaki sposób łączyć wszystkie elementy wizerunku towarzyszące nam na co dzień, a oprócz samego ubioru także makijażu, czy doboru oraz łączenia kolorów.

  Szkolenie było niezwykle przydatne, a dzięki niemu uda się nam poprawić wizerunek Stowarzyszenia. Wprowadzenie w życie rezultatów szkolenia, a więc nabytej wiedzy, pozwoli nam na usprawnienie komunikacji nie tylko wewnątrz Stowarzyszenia, ale przede wszystkim na zewnątrz – w kontaktach z mediami, osobami publicznymi i społeczeństwem.
  Draginja Nadazdin Dyrektorka Stowarzyszenia Amnesty International Polska

  Poprzedni artykułMinisterstwo Spraw Zagranicznych
  Następny artykułHotel Gołębiewski w Białymstoku
  Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
  Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.