Carter Luxury Travel

  0
  177

  Utrzymanie profesjonalnego, biznesowego wyglądu jest bardzo ważne dla sukcesu każdej firmy. Stąd tak ważne jest żeby pracownicy prezentowali profesjonalny wizerunek biznesowy przed swoimi Klientami, współpracownikami, jak i w swojej społeczności.

  Pracownicy powinni posiadać właściwy osąd w doborze stroju i okazywać uprzejmość Klientom, ubierając się w sposób reprezentacyjny i adekwatny do sytuacji. Przy wyborze odpowiedniego stroju biznesowego powinni rozważyć gustowność, kontakt publiczny i warunki pracy.

  Pewność właściwej autoprezentacji, stroju odpowiednio dobranego do sytuacji, dobrze leżącego na naszej sylwetce, pewność eleganckiego wizerunku zdecydowanie ułatwia nawiązywanie codziennych kontaktów biznesowych. Pozwala również zachować swobodę w wielu biznesowych sytuacjach.

  Cykl szkoleń, które przeprowadziła na przełomie 2022/2023 roku dla naszych pracowników Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz pozwolił nam znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Pani Agnieszka Jelonkiewicz prowadziła szkolenie z profesjonalnej autoprezentacji dla grupy damskiej i męskiej. Uczestnicy zapoznali się z pojęciem marki osobistej i szczegółowymi zasadami dress code’u. Atutem szkolenia były indywidualne konsultacje wizerunkowe. W ich trakcie każdy z pracowników miał wykonaną indywidualną analizę kolorystyczną. Każdy z uczestników otrzymał także porady odnośnie stylizacji sylwetki i właściwego doboru fasonów strojów biznesowych.

  Nasi pracownicy stale utrzymują liczne kontakty z ludźmi. Znajomość dobrych manier oraz etykiety biznesowej pozwala zyskać sympatię. W trakcie szkolenia z savoir-vivre’u pani Agnieszka Jelonkiewicz poruszyła wiele istotnych treści z zakresu kultury dnia codziennego, kultury gestu i słowa oraz savoir-vivre’u przy stole. Ćwiczenia w trakcie szkolenia umożliwiły rozwiązanie nasuwających się nam wątpliwości. Po każdym szkoleniu uczestnicy dodatkowo otrzymali profesjonalnie przygotowane skrypty, dzięki czemu zawsze będą mogli utrwalić sobie zdobyte wiadomości.

  Wszystkie szkolenia Akademii Stylu zostały były bardzo wysoko ocenione przez naszych pracowników. W czasie naszej współpracy pani Agnieszka Jelonkiewicz wykazała się wielkim profesjonalizmem, wiedzą zawodową i umiejętnością wykorzystania i dostosowania tej wiedzy oraz swoich umiejętności praktycznych do konkretnych potrzeb i oczekiwań klientów.

  Współpraca z Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz gwarantuje bardzo dobre efekty i satysfakcję klientów.

  Diana Carter Prezes Zarządu

  Poprzedni artykułKancelaria BWHS Wojciechowski Springer i Wspólnicy sp. k.
  Następny artykułRembertowska Akademia Seniora RAS
  Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
  Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.