Getinge Polska sp. z o.o.

  0
  387

  18 września 2019 odbyły się Warsztaty Stylu dla pań w firmie Getinge Polska sp. z o.o. Warsztaty były przeprowadzone przez Akademię Stylu Agnieszki Jelonkiewicz dla grupy 12 pań. W czasie szkolenia poruszone tematy pomocne w kreowaniu profesjonalnej autoprezentacji. Uczestniczki poznały zasady wspierające budowanie profesjonalnego wizerunku biznesowego. Przeszły przez blok konsultacji indywidualnych dotyczących kolorystki i stylizacji sylwetki.

  Zajęcia zostały bardzo mile przyjęte przez wszystkie Panie, które skorzystały z części teoretycznej (prezentacja multimedialna), a następnie bardzo chętnie brały udział w części praktycznej, podczas której każda z nich korzystała z indywidualnych porad.

  Polecamy Panią Agnieszkę Jelonkiewicz jako profesjonalną konsultantkę ds. wizerunku biznesowego.

  Poprzedni artykułPokaz Modna Seniorka
  Następny artykułWarsztaty dobrego stylu i kultury
  Akademia Stylu Jelonkiewicz
  Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.