Hotel Gołębiewski w Białymstoku

  0
  584
  warsztaty stylu dla pań

  warsztaty stylu dla pańW dniach 8-9 marca 2019 w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku, z okazji Dnia Kobiet, był zorganizowany „Weekend Kobiet”. W trakcie weekendu zarówno panie jako goście Hotelu Gołębiewski, jak i panie spoza hotelu, mogły skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich na tę okoliczność.

  Jedną z atrakcji były Warsztaty Stylu, do których poprowadzenia zaprosiliśmy Akademię Stylu Agnieszki Jelonkiewicz. W ciągu dwóch dni Panie mogły korzystać ze spotkań z Panią Agnieszką Jelonkiewicz.

  Liczna grupa Pań biorących udział w warsztatach miała okazję nauczyć się podkreślać swoje naturalne piękno. Pani Agnieszka Jelonkiewicz najpierw zapoznała słuchaczki z psychologią koloru i rolą koloru w naszym wizerunku. Następnie, w trakcie warsztatów, Uczestniczki poznały swój typ kolorystyczny (miały wykonaną indywidualną analizę kolorystyczną), dowiedziały się jakie kolory ubrań powinny nosić i których kolorów unikać oraz jak kolorystycznie zestawiać swoją garderobę. Każda z Pań miała dobierane kolory do farbowania włosów.

  Poza tym Panie miały określany swój typ sylwetki oraz dobierane fasony ubrań, które do nich pasują. Panie mogły też zobaczyć konkretne typy strojów na zdjęciach w prezentacji multimedialnej.

  Zajęcia zostały bardzo milo przyjęte przez wszystkie Panie, które chętnie korzystały z indywidualnych porad. Uczestniczki wysoko oceniły kwalifikacje i fachowość Agnieszki Jelonkiewicz.

  Miła atmosfera na szkoleniu ułatwiała indywidualne podejście do każdej z nich. Każda z Pań poczuła się dowartościowana oraz uzyskała fachowe porady dotyczące kompletowania swojej garderoby.

  Dołączamy do grona sympatyków Akademii Stylu Agnieszki Jelonkiewicz i polecamy Panią Agnieszkę Jelonkiewicz jako profesjonalną konsultantkę ds. wizerunku.

  Poprzedni artykułOkręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie
  Następny artykułRembertowska Akademia Seniora Warsztaty Stylu
  Akademia Stylu Jelonkiewicz
  Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.