Hotel Gołębiewski w Mikołajkach

  0
  1309
  warsztaty stylu dla gości hotelowych

  W dniach 01-02.05.2016 organizowaliśmy spotkania otwarte dla Gości Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, dotyczące kreowania swojego wizerunku poprzez odpowiedni, indywidualny dobór kolorów i fasonów. Do prowadzenia zajęć zaprosiliśmy Panią Agnieszkę Jelonkiewicz. Współpraca z Panią Agnieszką przebiegała sprawnie i bez zarzutów.

  Chcemy podkreślić jej duże zaangażowanie i profesjonalizm w przygotowaniu prezentacji. Pani Agnieszka stworzyła przyjazną atmosferę, zapewniła materiały wzbogacające wykład o konkretne przykłady, dzięki czemu uczestniczki zajęć chętnie angażowały w prowadzone zajęcia. Dlatego z całą pewnością możemy polecić Panią Agnieszkę Jelonkiewicz jako znakomitego doradcę do spraw kreowania wizerunku.
  Alicja Dąbrowska-Koc Dyrektor Hotelu w Mikołajkach

  Poprzedni artykułTalaria Resort & SPA
  Następny artykułPGE Systemy S.A.
  Akademia Stylu Jelonkiewicz
  Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.