Hotel Gołębiewski w Mikołajkach

  0
  1470
  warsztaty stylu dla gości hotelowych

  W dniach 01-02.05.2016 organizowaliśmy spotkania otwarte dla Gości Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, dotyczące kreowania swojego wizerunku poprzez odpowiedni, indywidualny dobór kolorów i fasonów. Do prowadzenia zajęć zaprosiliśmy Panią Agnieszkę Jelonkiewicz. Współpraca z Panią Agnieszką przebiegała sprawnie i bez zarzutów.

  Chcemy podkreślić jej duże zaangażowanie i profesjonalizm w przygotowaniu prezentacji. Pani Agnieszka stworzyła przyjazną atmosferę, zapewniła materiały wzbogacające wykład o konkretne przykłady, dzięki czemu uczestniczki zajęć chętnie angażowały w prowadzone zajęcia. Dlatego z całą pewnością możemy polecić Panią Agnieszkę Jelonkiewicz jako znakomitego doradcę do spraw kreowania wizerunku.
  Alicja Dąbrowska-Koc Dyrektor Hotelu w Mikołajkach

  Poprzedni artykułTalaria Resort & SPA
  Następny artykułPGE Systemy S.A.
  Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
  Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.