Kancelaria BWHS Wojciechowski Springer i Wspólnicy sp. k.

  0
  261

  Pracownicy BWHS Wojciechowski Springer i Wspólnicy sp. k. mieli okazje wziąć udział w szkoleniu „Dress code w biznesie, czyli zasady wspierające budowanie profesjonalnego wizerunku”, które prowadziła Pani Agnieszka Jelonkiewicz. Szkolenie odbyło się w dniu 22 marca 2022.

  Celem szkolenia było zwrócenie uwagi na elementy pomocne w kreowaniu profesjonalnej autoprezentacji, podkreślenie znaczenia budowania marki osobistej, wyjaśnienia w jaki sposób właściwa prezencja przyczynia się do budowania relacji z Klientami.

  W części związanej z deress codem zostały szczegółowo omówione wszystkie zasady strojów formalnych i mniej formalnych (casual). Ponadto, każdy z uczestników przeszedł przez indywidualny blok konsultacji wizerunkowych.

  Profesjonalne podejście do tematu, jak również pozytywna atmosfera która panowała podczas szkolenia spotkała się z uznaniem uczestników, którzy wysoko ocenili kwalifikacje prowadzącej zajęcia.

  Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz jest godna polecenia, jako zaufany partner z zakresu kreowania wizerunku biznesowego.

  Poprzedni artykułKlub Kultury Seniora Filia CPK Dzielnicy Praga Południe m.st.Warszawy
  Następny artykułCarter Luxury Travel
  Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
  Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.