Konferencja Plus Size

  0
  600
  Konferencja Plus Size

  Konferencja Plus Size23 października 2015 w Warszawie odbyła się Pierwsza Konferencja
  Branży Plus Size organizowana przez BIG BAZAAR, czyli społeczność osób w rozmiarze 42 i większym.

  Celem konferencji było zintegrowanie branży zajmującej się tematem mody plus size i dostarczenie fachowej wiedzy w tym obszarze. W trakcie konferencji w różnych panelach tematycznych wypowiadali się zaproszeni eksperci na tematy dotyczące mody plus size, rynku 42+, marketingu.

  Pani Agnieszka Jelonkiewicz zabrała głos w panelu Moda plus size. W trakcie swojej prezentacji przedstawiła różne typy sylwetek XL oraz omówiła fasony ubrań dla nich przeznaczone. Pani Agnieszka przekonywała, że można i trzeba wyglądać dobrze, bez względu na noszony rozmiar.

  Polecamy Agnieszkę Jelonkiewicz jako profesjonalną trenerkę od kreowania wizerunku i życzymy każdej z nas, by spotkała na swej drodze taką osobę, która potrafi pomóc wyglądać i czuć się pięknie.

  Poprzedni artykułFestiwal Kobiecy Karnawał
  Następny artykułKozienicki Dom Kultury
  Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
  Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.