Kozienicki Dom Kultury

  0
  542
  wizerunek seniora - Kozienicki Dom Kultury

  wizerunek seniora - Kozienicki Dom KulturyPodczas ferii zimowych 9 lutego 2016 odbyły się warsztaty dla młodzieży “Znajdź swój styl – baw się modą!” dla dziewcząt z gimnazjum i szkół średnich.

  13 stycznia 2016 roku na UTW działającym w Kozienickim Domu Kultury pani Agnieszka Jelonkiewicz wygłosiła wykład “Dlaczego warto dbać o wizerunek w każdym wieku?”. Prelekcja niezwykle spodobała się słuchaczom Uniwersytetu, czego wyrazem była bardzo duża liczba osób chętnych do skorzystania z warsztatów stylu dla seniorów (warsztatów z analizy kolorystycznej i stylizacji sylwetki) poprowadzonych przez panią Agnieszkę 18 i 25 stycznia oraz 7 i 8 marca 2016 roku.

  Wszystkie warsztaty, zarówno te dla młodzieży jak i dla seniorów, były poprowadzone w sposób bardzo profesjonalny i obfitowały w wiele ciekawych ćwiczeń. Uczestniczki zajęć miały okazję obejrzeć w pierwszej kolejności prezentację multimedialną, aby następnie wykorzystać zdobytą wiedzę w ćwiczeniach praktycznych.

  Dla słuchaczek UTW i młodzieży warsztaty były nie tylko typowych kursem, ale również okazją do świetnej zabawy i czasem spędzonym w miłej i nieskrępowanej atmosferze. Uczestniczki warsztatów bardzo wysoko oceniły sposób pracy pani Agnieszki, jak również jej otwartość w kontaktach interpersonalnych.
  Pani Agnieszka Jelonkiewicz jest osobą godną polecenia jako profesjonalna konsultantka ds. wizerunku, potrafiąca efektywnie pracować zarówno z młodzieżą, jak i starszą grupą wiekową.

  Poprzedni artykułKonferencja Plus Size
  Następny artykułUniwersytet III Wieku w Tłuszczu
  Akademia Stylu Jelonkiewicz
  Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.