L-LO-Ruy-Barbosy

  0
  917
  elegancja nastolatka L-LO-Ruy-Barbosy

  elegancja nastolatka L-LO-Ruy-BarbosySzanowna Pani, pragnę wyrazić radość i zadowolenie z warsztatów z zakresu stylu, jakie przeprowadziła Pani 25 maja 2012 r. dla uczniów mojej klasy wychowawczej, IId w L LO im. Ruy Barbosy w Warszawie.

  Pani fachowość spotkała się z uznaniem zarówno uczniów, jak i rodziców, którzy przyznali, że młodzieży w wieku szkolnym bardzo potrzebne są profesjonalne zajęcia, dotyczące stylu zachowania, ubrania, świadomego kreowania wizerunku, w zależności od sytuacji i okoliczności.

  Warto podkreślić różnorodność ujęcia przez Panią tematu oraz praktyczną możliwość sprawdzenia przez uczniów prezentowanej na warsztatach teorii (np. elementy kursu z zakresu robienia makijażu).

  Polecam Pani zajęcia, uważam, ze były przydatne i pomocne dla młodzieży z mojej klasy wychowawczej. Z wyrazami szacunku Katarzyna Walentynowicz Nauczycielka języka polskiego w L LO im. Ruy Barbosy w Warszawie

  Poprzedni artykułMercedes Benz
  Następny artykułINFOR PL S.A.
  Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
  Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.