LO Skierniewice

  0
  759
  kurs wizażu LO Skierniewice

  kurs wizażu LO SkierniewiceW dniach 1-2 lipca 2014 r. w Skierniewicach w Zespole Szkól Zawodach Nr 3 im. Wincentego Rzymowskiego odbyły się zajęcia w ramach projektu „Już dziś planuję swoją przyszłość 2″ współfinansowanego ze środków UE w ramach EFS.

  Zajęcia obejmowały kurs wizażu i skierowane były do uczennic liceum ogólnokształcącego. Kurs wizażu poprowadziła Pani Agnieszka Jelonkiewicz w wymiarze 16 godzin. Dzięki temu, że grupa liczyła 10 osób, każda z uczestniczek mogła skorzystać z indywidualnych porad dotyczących wykonywania makijażu, pielęgnacji skóry i doboru kosmetyków kolorowych. Uczestniczki były zadowolone z przeprowadzonych zajęć. W trakcie kursu zadawały dużo pytań i aktywnie uczestniczyły w ćwiczeniach.

  W ankietach po zakończeniu kursu uczennice wysoko oceniły kwalifikacje p. Agnieszki Jelonkiewicz, a zajęcia określiły jako przydatne. „Zajęcia były interesujące, uzyskałam bardzo przydatne informacje na temat technik makijażu” – pisze jedna z uczestniczek kursu. Polecamy p. Agnieszkę Jelonkiewicz jako profesjonalnego trenera kursu wizażu. Radosław Małkus Biuro projektu Już dziś planuję swoją przyszłość”

  Poprzedni artykułG-TECH Poland Sp. z o.o.
  Następny artykułKlub Klasy Kobiet
  Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
  Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.