Miejska Biblioteka Publiczna Ełk

  0
  738
  Wizerunek pracownika biblioteki Miejska Biblioteka Publiczna Ełk

  Wizerunek pracownika biblioteki Miejska Biblioteka Publiczna EłkW dniu 14 września 2015 zostały przeprowadzone przez p. Agnieszkę Jelonkiewicz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ełku warsztaty „Budowanie marki osobistej
  pracownika Biblioteki Publicznej”.

  Zajęcia zostały dobrze przyjęte przez wszystkie uczestniczki. Panie chętnie korzystały z indywidualnych porad i z uwagą słuchały zasad dotyczących wykonywania makijażu biznesowego. Ciekawy sposób przeprowadzenia warsztatów, miła atmosfera oraz fachowość osoby prowadzącej z pewnością miały wpływ na zadowolenie uczestniczek, które wyrażały opinię A warsztaty te były bardzo praktyczne i przydatne. Polecamy p. Agnieszkę Jelonkiewicz jako profesjonalną trenerkę od kreowania wizerunku.

  Poprzedni artykułDyrektorzy-Szkół-Ponadgimnazjalnych
  Następny artykułStowarzyszenie Ochocki UTW Warszawa
  Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
  Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.