OPS Opoczno

  0
  624
  Trening aktywności zawodowej OPS Opoczno

  Trening aktywności zawodowej OPS OpocznoW dniach 11-13 czerwca 2012 w Polichnie uczestnicy projektu „Praca i edukacja szansą lepszego życia” realizowanego w ramach Priorytetu VII, Działania 7.1, Poddziałania 7.1.1 realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Opocznie, wzięli udział w zajęciach prowadzonych przez Agnieszkę Jelonkiewicz.

  Były to warsztaty grupowe „Trening Aktywności Zawodowej”, w trakcie których zarówno Panie jak i Panowie zapoznali się z zasadami profesjonalnej
  autoprezentacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej, jak również na co dzień – przy wykonywaniu obowiązków zawodowych.

  Warsztaty byty podzielone na bloki, podczas których każdy z uczestników mógł skorzystać z indywidualnych konsultacji dotyczących wizerunku. Wszyscy uczestnicy mieli wykonaną profesjonalną analizę kolorystyczną. Dowiedzieli się w jakich strojach i fasonach prezentują się najkorzystniej. Zdobyli wskazówki jak korygować niedoskonałości figury za pomocą fasonów, tkanin, deseni, dodatków i kolorów. Panie dodatkowo miały przeprowadzoną naukę makijażu oraz zapoznały się z właściwą kolorystyką farb do włosów dobieraną indywidualnie do ich typu urody. Panowie poznali zasady komponowania stroju do pracy na różne okazje oraz przeszli przez blok ćwiczeń praktycznych, polegających m.in. na wiązaniu krawatów.

  Uczestnicy po zajęciach byli zadowoleni i bardzo wysoko ocenili kwalifikacje i fachowość p. Agnieszki Jelonkiewicz. Miła atmosfera w trakcie spotkania ułatwiała indywidualne podejście do każdego z nich. Zajęcia zostały ocenione jako niezwykle przydatne, a nabyta wiedza z pewnością ułatwi uczestniczkom poruszać się na rynku pracy.

  Polecamy p. Agnieszkę Jelonkiewicz jako profesjonalnego trenera i konsultanta ds. wizerunku biznesowego.

  Poprzedni artykułUTW w Dęblinie
  Następny artykułKongres Kobiet Sukcesu
  Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
  Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.