Pokaz Mody Stylowa Seniorka

  0
  421
  pokaz mody stylowa seniorka

  pokaz mody stylowa seniorkaOd stycznia 2018 r. Pani Agnieszka Jelonkiewicz prowadzi zajęcia wizerunkowe dla seniorów  – Słuchaczy Rembertowskiej Akademii Seniora. Zajęcia te cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród seniorek.

  Na zajęciach p. A. Jelonkiewicz przekonuje seniorki, że warto dbać o siebie w każdym wieku, pokazuje jak kształtować lub podkreślać swój styl, zaraża swym optymizmem i zaskakuje wciąż nowymi pomysłami.

  Jednym z nich był Pokaz Mody Stylowa Seniorka z udziałem uczestniczek zajęć wizerunkowych w Rembertowskiej Akademii Seniora. Pani Agnieszce Jelonkiewicz udało się przekonać i przygotować seniorki do występu na zakończenie roku 2017/2018 w trakcie „Wieczoru RAS”.

  Warto podkreślić, że do pokazu mody seniorki wykorzystały zawartość własnych szaf doskonale wpisując się w ideę, że elegancja nie ma metryki. Pani Agnieszka Jelonkiewicz przekonała widzów pokazu, że można ubierać się kolorowo w każdym wieku, że modę należy traktować z przymrużeniem oka, że modą dobrze się bawić.

  Dodatkowo pokaz mody miał dużą wartość dla seniorek dając im radość i odwagę. Był dowodem, że warto dbać o siebie i że można atrakcyjnie wyglądać w każdym wieku.

  Rekomendujemy Akademię Stylu Agnieszki Jelonkiewicz jako profesjonalnego partnera przy organizacji wydarzeń związanych z kreowaniem wizerunku seniorów, modą i estetyką ubioru.

  Poprzedni artykułMinisterstwo Spraw Zagranicznych
  Następny artykułSonoco Poland Packaging Services
  Akademia Stylu Jelonkiewicz
  Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.