Sonoco Poland Packaging Services

  0
  567
  warsztaty stylu dla pań

  warsztaty stylu dla pańW dniu 8 marca 2019 w siedzibie firmy Sonoco Poland Packaging Services, z okazji dnia kobiet, odbył się warsztaty dla pań – pracowników Sonoco Poland. Jedną z atrakcji było spotkanie z Akademią Stylu Agnieszki Jelonkiewicz.

  Pani Agnieszka przygotowała dla pań wykład „Sztuka elegancji”. Podczas spotkania zostały poruszone zagadnienia związane z elegancją na co dzień w pracy, czyli zostały szczegółowo omówione zasady profesjonalnej autoprezentacji, doboru biznesowych dodatków, doboru fryzury, makijażu w pracy. Panie miały też okazje posłuchać jak ubierać się na inne okazje oraz zobaczyć jak wyglądają stroje koktajlowe, wizytowe, wieczorowe, balowe, na wielką galę – stroje ceremonialne.

  Pani Agnieszka Jelonkiewicz przybliżyła naszym pracownicom także zasady etykiety biznesowej: zasady właściwego powitania, przedstawianie siebie i innych osób – jako jeden z elementów budujących dobre pierwsze wrażenie; typy uścisków dłoni i ich znaczenie; precendencja – odmienność hierarchii towarzyskiej i biznesowej w odniesieniu do elementów powitania i przedstawiania, zasady przejścia na „Ty”.

  Zajęcia zostały bardzo mile przyjęte przez wszystkie Panie, które chętnie zadawały pytania i brały udział w części praktycznej dotyczącej etykiety w biznesie. Uczestniczki wysoko oceniły kwalifikacje i fachowość p. Agnieszki Jelonkiewicz oraz ciekawy sposób przeprowadzenia warsztatów.

  Polecamy Panią Agnieszkę Jelonkiewicz jako profesjonalnego trenera i konsultantkę ds. wizerunku biznesowego.

  Poprzedni artykułPokaz Mody Stylowa Seniorka
  Następny artykułAmnesty International Polska
  Akademia Stylu Jelonkiewicz
  Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.