Talaria Resort & SPA

  0
  708
  Warsztaty Stylu dla pań

  Warsztaty Stylu dla pań4-6 grudnia 2015 w Talaria Ladies Spa odbyły się Warsztaty Stylu z Panią Agnieszką Jelonkiewicz. Grupa Pań biorących udział w warsztatach podczas pobytu mogła zadbać o siebie, swoje zmysły i nauczyć się podkreślać swoje piękno. W ciągu trzech dni Panie mogły korzystać z dobrej kuchni, zabiegów oraz spotkań z Panią Agnieszką.

  W trakcie warsztatów Uczestniczki poznały swój typ kolorystyczny (miały wykonaną indywidualną analizę kolorystyczną), dowiedziały się jakie kolory powinny nosić (bluzki, spódnice, garnitury, płaszcze, buty, torebki) — czyli jak powinny kolorystycznie zestawiać swoją garderobę. Miały także dobierane kolory do farbowania włosów oraz uczyły się, jak wykonywać makijaż dostosowany do swojego typu urody.

  Zajęcia zostały bardzo milo przyjęte przez wszystkie Panie, które chętnie korzystały z indywidualnych porad. Uczestniczki wysoko oceniły kwalifikacje i fachowość Agnieszki Jelonkiewicz. Miła atmosfera ułatwiała indywidualne podejście do każdej z nich. Każda z kobiet poczuła się dowartościowana oraz uzyskała fachowe porady dotyczące kompletowania swojej garderoby.

  Panie twierdziły wręcz, że zostały skutecznie „zarażone” kolorem i że były to jedne z najciekawszych warsztatów, w których uczestniczyły. Dołączamy do grona sympatyków i polecamy Panią Agnieszkę Jelonkiewicz jako profesjonalną konsultantkę ds. wizerunku biznesowego i osobistego.

  Poprzedni artykułOśrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy
  Następny artykułHotel Gołębiewski w Mikołajkach
  Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
  Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.