Tauron Południowy-Koncern-Węglowy S.A.

  0
  1387
  kreowanie wizerunku Południowy-Koncern-Węglowy S.A.

  kreowanie wizerunku Południowy-Koncern-Węglowy S.A.W dniach 23-24 kwietnia 2013 w Krynicy Zdrój zostały przeprowadzone przez p. Agnieszkę Jelonkiewicz warsztaty: “Profesjonalna autoprezentacja jako element komunikacji pozawerbalnej”.

  Warsztaty były skierowane do przedstawicielek sieci handlowej Południowego Koncernu Węglowego SA w Jaworznie. Uczestniczki podczas dwudniowych warsztatów zapoznały się z zasadami budowania profesjonalnego wizerunku w pracy oraz miały możliwość uczestniczenia w konsultacjach indywidualnych dotyczących stylizacji sylwetki. Panie poznały fasony garderoby, która współgrała z ich typem sylwetki, nauczyły się zasad właściwego doboru żakietów, spódnic, sukienek.

  Pani Agnieszka wykazała się profesjonalizmem i świetnym przygotowaniem. Miła atmosfera podczas szkolenia spotkała się z uznaniem uczestniczek, które wysoko oceniły kwalifikacje prowadzącej zajęcia. Polecamy p. Agnieszkę Jelonkiewicz jako profesjonalną trenerkę od kreowania wizerunku biznesowego i osobistego.

  Poprzedni artykułFundacja PricewaterhouseCoopers
  Następny artykułPaństwowy Instytut Badawaczy INiG
  Akademia Stylu Jelonkiewicz
  Jestem trenerką, konsultantką wizerunku i historykiem sztuki. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych, udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu 2016 jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i doradcą wizerunku. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią ubioru, stylizacją, modą i kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”.