Technikum-Poligraficzne Warszawa

  0
  769
  savoir-vivre nastolatka Technikum-Poligraficzne Warszawa

  savoir-vivre nastolatka Technikum-Poligraficzne WarszawaW okresie luty — maj 2013 roku w Warszawie, w Technikum Poligraficznym na ul. Stawki 14 odbyły się warsztaty dla młodzieży w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Działania 9.2.Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego” Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa.

  Zajęcia byty organizowane w ramach projektu “Poligrafia XXI wieku” i nosiły tytuł „Autoprezentacja i pozytywny wizerunek w relacjach zawodowych”. Podczas 60 godzin pozalekcyjnych młodzież zdobywała wiedzę: jak stworzyć właściwą autoprezentację pomocną przy poszukiwaniu pierwszej pracy, poznawała zasady etykiety w życiu zawodowym: elementy savoir-vivre’u i dobre maniery w pracy, nabywała umiejętności radzenia sobie ze stresem. Uczniowie kształtowali swoje mocne strony, poznawali słabe podczas ćwiczeń z wystąpień publicznych i autoprezentacyjnych, tak by jak najlepiej funkcjonować podczas egzaminów maturalnych oraz zwiększyć szansę w rekrutacji na uczelnie wyższe lub do pierwszej pracy.

  W bloku prowadzonym przez Agnieszkę Jelonkiewicz młodzież poznawała techniki profesjonalnej autoprezentacji, przechodziła indywidualne konsultacje wizerunkowe, a dziewczynki dodatkowo uczyły się jak wykonywać makijaż.

  Trenerka potrafiła nawiązać dobry kontakt z młodzieżą. Jej zajęcia aktywizowały ich i dzięki temu byty bardziej interesujące niż tradycyjne szkolenia wykładowe. W efekcie wszystkie działania, w które była włączona zostały ocenione bardzo wysoko.

  Z przyjemnością będziemy także w przyszłości współpracować z p. Agnieszką Jelonkiewicz. Polecamy ją też innym firmom jako sprawdzoną trenerkę i konsultantkę świadczącą wysokiej jakości usługi. Z poważaniem Dyrektor  Sensi Image Sławomir Olejniczak.

  Poprzedni artykułKoło Naukowe Psychologii Zarządzania KUL
  Następny artykułUniwersytet Jana Kochanowskiego Kielce
  Akademia Stylu Agnieszki Jelonkiewicz
  Jestem historyczką sztuki, trenerką i konsultantką wizerunku. Kreowanie wizerunku biznesowego, etykieta w biznesie i profesjonalna autoprezentacja to dziedziny, którymi się zajmuję od 1998. Posiadam certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) oraz uprawnienia pedagogiczne umożliwiające mi prowadzenie szkoleń. Udzielam indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Szkolę Zarząd, przygotowuję wizerunek medialny ekspertów i rzeczników prasowych. Miło mi poinformować, że zostałam odznaczona Diamentem Kobiecego Biznesu jako Firma Godna Zaufania. Jestem admiratorką piękna w różnych jego postaciach. Nie tylko dlatego, że wybrałam studia na Wydziale Sztuk Pięknych. Podziwiam piękno w kreowaniu wnętrz, w naturze, w harmonii pomiędzy architekturą a naturą – co odzwierciedla moja publikacja „Założenie pałacowo-ogrodowe w Kozienicach”. Świat kolorów i form pasjonował mnie od dzieciństwa. Szukając dla siebie zawodu wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi i tworzyć piękno. Wymyśliłam zawód, którego u nas jeszcze nie było. Nie było też zapotrzebowania na usługi kreowania wizerunku. Nie poddałam się jednak, stałam się trenerką i stylistką. Dziś realizuję swe pasje zajmując się historią mody, historią sztuki, stylizacją, modą, kreowaniem wizerunku biznesowego i osobistego. Cieszę się, że moja praca inspiruje innych. Tak stałam się jedną z bohaterek książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”. Zostałam też odznaczona statuetką "Kobieta z Marką 2023" w kategorii kultura.