Wizerunek seniora portfolio zawiera przykłady zajęć które realizuję dla seniorów. Prezentuję tu zdjęcia z warsztatów stylu dla seniorów. Zdjęcia dokumentują pokazy mody z udziałem seniorów, którzy byli uczestnikami warsztatów stylu. Pokazuję  sesje zdjęciowe z seniorami oraz zdjęcia z wykładów dla seniorów.

Dlaczego warto dbać o wizerunek w każdym wieku? Dziś seniorzy stają się grupą coraz liczniejszą i coraz bardziej aktywną. Ich wizerunek ulega dynamicznym zmianom. Ogromne znaczenie odgrywa efekt pierwszego wrażenia. Współcześnie ubiór nie tylko zdobi człowieka, ale także wyraźnie określa jego miejsce w społeczeństwie. Każdy z nas ocenia drugiego człowieka na podstawie tego co widzi.

Wizerunek seniora to autorskie zajęcia dla seniorów prowadzone przez Akademię Stylu Agnieszki Jelonkiewicz.  Odbywają się w oddziałach UTW, Domach Kultury, Klubach Seniora, OPS-ach. Zajęcia mają formę: wykładów, warsztatów stylu, występów kabaretowo-modowych i pokazów mody seniorów z udziałem uczestników. Ich celem jest przekonanie seniorów, że elegancja nie ma metryki, że warto dbać o siebie i mieć radość z ubierania się.