Akademia Stylu i Centrum Promocji Kobiet

0
326

Agnieszka Jelonkiewicz zajmuje się upiększaniem ludzi i otoczenia. Mówi o sobie “jestem estetką”. “To może być różny rodzaj piękna, wydobycie piękna przez makijaż, wydobycie piękna poprzez odpowiedni strój, czy przez aranżację wnętrza”.  Z zawodu jest historykiem sztuki.

centrum-promocji-kobietJakie było Twoje pierwsze spotkanie z Centrum Promocji Kobiet?

Było to dwa lata temu. Organizowałam w gabinecie Centrum Medycyny Estetycznej spotkanie dla kobiet, na którym opowiadałam o ogromnej roli w kreowaniu i odbiorze naszego wizerunku. Pokazywałam jak używać kolor, pokazywałam specjalne palety kolorystyczne będące pomocą przy robieniu zakupów i kompletowaniu swojej szafy.

Kujawsko-Pomorskie Centrum Promocji Kobiet

Na tym spotkaniu poznałam Zofię Zedler. Nie miałam pojęcia, że istnieje Centrum Promocji Kobiet. Zosia zaprosiła mnie i zaproponowała żebym robiła takie spotkania dla członkiń KPCPK (Kujawsko-Pomorskie Centrum Promocji Kobiet). I tak to się zaczęło. Zostałam w Centrum na zasadzie współpracy.

Akademia Stylu i Centrum Promocji Kobiet

Od tej pory organizuję Akademię Stylu i prowadzę zajęcia dla kobiet, które chcą dowiedzieć się co zrobić by dobrze wyglądać, jak należy wykonać makijaż, jak dobrać kolory ubrań, jak się uczesać. Na zajęciach proponuję dobór twarzowych dodatków, uczę jak wiązać apaszki, odkrywamy wspólnie piękno w każdej z nas.

Co Tobie osobiście daje udział w Centrum Promocji Kobiet?

Organizuję tu Akademię Stylu, praca dostarcza mi dużej satysfakcji. Lubię wiedzieć że komuś pomagam. Pewna Pani powiedziała mi kiedy miałyśmy kontakt po dłuższej nieobecności: “Pani Agnieszko, cieszę się że Pani wróciła. Z Panią Toruń jest piękniejszy.”

Rozmawiała Edyta Bocianiak. Wywiad ukazał się w broszurze “Czy jutro będziemy inne?” wydanej przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Promocji Kobiet w Toruniu, Wydawnictwo Regionalny Ośrodek Studiów i Ochrony Środowiska Kulturowego w Toruniu, listopad 2000 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here